Два точкових заряди величиною q1 = 2 мкКл і q2 = 3 мкКл знаходяться на відстані l = 0,5 м один від одного. Яка робота буде виконана електричними силами, якщо в результаті електричного відштовхув - вопрос №1073073

Два точкових заряди величиною q1 = 2 мкКл і q2 = 3 мкКл знаходяться на відстані l = 0,5 м один від одного. Яка робота буде виконана електричними силами, якщо в результаті електричного відштовхування відстань між зарядами стане рівною L = 5 м?

Лучший ответ по мнению автора

Значение работы равна изменению потенциальной энергии взаимодействия зарядов

                                     q1q2       q1q2              r2-r1
A=-∆Wp=Wп1-Wп2=k—— — k——= kq1q2——=........
                                        r1         r2                   r1r2