Другое

Может ли подросток 17,5 лет имеющий паспорт гражданина Украины выехать из Украины в Россию без сопровождения родителей? - вопрос №1092674

Может ли подросток 17,5 лет имеющий паспорт гражданина Украины выехать из Украины в Россию без сопровождения родителей?

Лучший ответ по мнению автора

<strong>В соответствии с правилами такое сопровождение необходимо в случае если гражданин не достиг 16-тилетнего возраста.<br <br <br ПРАВИЛА <br перетинання державного кордону громадянами України <br <br </strong> 2. Перетинання громадянами України (далі — громадяни) <br державного кордону здійснюється в пунктах пропуску через державний <br кордон та пунктах контролю (далі — пункти пропуску), якщо інше не <br передбачено законом, <strong>за одним з таких документів</strong>, що дають право <br на виїзд з України і в'їзд в Україну: <br <strong>1) паспорт громадянина України для виїзду за кордон;</strong> <br 4) проїзний документ дитини; <br 3. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, <br здійснюється за згодою обох батьків (усиновлювачів) (далі — <br батьки) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених <br ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку. <br 4. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, <br в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з <br батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється: <br 1) за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків...