визначити роботу по підйому вантажу по нахилом площини і середню потужність підйомного пристрою, коли маса вантажу 100 кг, довжина похилої площини 2 м, кут її нахилу до горизонту 30 градусів, коефіціє - вопрос №1223827

визначити роботу по підйому вантажу по нахилом площини і середню потужність підйомного пристрою, коли маса вантажу 100 кг, довжина похилої площини 2 м, кут її нахилу до горизонту 30 градусів, коефіцієнт тертя 0,1, прискорення нідйому 1(м/с) в квадраті, у основі похилої площини вантаж знаходився в стані спокою.
1 ответ