Відповідальність за неповну сплату аліментів - вопрос №143906

Доброго вечора. Мій чоловік має 2 дітей від попереднього шлюбу. Зг рішення суду йому присудили сплачувати по 400 грн аліментів на кожну дитину. Проте його дохід не дозволяє сплачувати такі суми щомісяця, оскільки він офіційно ніде не працює, є тимчасові не постійні заробітки. Кожного місяця він сплачує 200 грн. Відповідно є заборгованість по сплаті і відкрито виконавче провадження. У власностіу нього нічого немає. Колишня дружи написала заяву про притягнення його до кримінальної відповідальності. Підкажіть, будь ласка, яка може бути міра покарання і чи може він бути притягнений до кримінальної відповідальності, якщо сплачує лише частину аліментів. А також чи може бути судом розглянуто рішення про зменшення суми аліментів взвязку з тим, що на даний момент у нього на утриманні перебуває наша малолітня дитина? Наперед вдячна.

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

Buh