Автомобіль, рухаючись зі сталою швидкістю 15 м/с промчав повз пост ДАІ, порушивши правила дорожнього руху. Через 4 секунди міліціонер - вопрос №2194733

почав переслідування правопорушника на мотоциклі, рухаючись зі сталим прискоренням. Проїхавши 300 м, міліціонер наздогнав порушника. Визначте, скільки часу тривало переслідування, з яким прискоренням рухався міліціонер, якою було швидкість міліціонера у той момент, коли він порівнявся з авто?

Ответы

Михаил Александров