Киев

Зараз я знаходжуся в декреті. До декрету працювала державним службовцем на декретному місці. Після того як я пішла в декрет, на моє місце взяли другу людину. Зараз коли стала задумуватися за роботу - вопрос №2739321

мені говорять. Що людину яка стала робити на моєму місці, взяли на постійне місце роботи. А людину на якому місці декретному була, вона пішла на виборчу посаду(сільський голова),і зараз на її місці працює людина яка прийшла на роботу після мене. Мені получається нема куди виходити, тому що за людиною на якому місці була я зберігається робоче місце. Роз'яснив будь ласка чи це по закону.
0 ответов
Вопрос закрыт

Buh