Мені буде 21 і я хочу піти з дому, маю ше дві сестри і трирічного братика. Все достало тато тиран недавно побив маму і підняв всіх у 3-тій ночі за те шо неміг знайти зарядне від телефона і хтось його - вопрос №2787459

взяв, і за це в нас позабирай всіх телефони, і кожний раз забирає коли я спілкуюся з хлопцем своїм ми з ним вже 2 роки, забороняє з ним спілкуватися каже шо переламає мене за це, кожний раз воює, бє маму нізашо принижує її обзиває пиздою і уйобищем а нас уйобками, змушує йти в магазин за сигаретами 12 ночі сестрам які не мають навіть 16 і менше, мама за все получає навіть погуляти неможна навіть якшо можна то 8 має вдома бути це нікого необходить, шоб десь поїхати навіть в карпати з друзя так це нема мови і це ше не все. З нами ше жеве його мама вони як починають сваритися то без рукоприкладствс не обходиться він в неї в кінтаті все поперевертав, і неодин раз бив свою маму викидав її речі з кімнати через вікно. От сьогодні він шукав язичок для взуття неміг найти і позкидав всі куртки з вішаку покидав на землю коли я йому найшла принесла і сказала шоб він то взяв і поскладав назад то у відповідь почула ти шо дуже розумна така, а в руках жилізний язичок для взуття таке взаження шо ше одне криве слово і я ним получу, так було завжди ніхто не мав права висказати свою думку, завжди має мути як він сказав а як ми просимо то взамін нічого, якшо нема щого їсти зробити то це його не їбе його слова, якшо платити комунальні послуги то це не його проблеми, в кухні в дверях побив вікна в його мами теж побив.Давніше коли я заступалась за маму мені було 16-17 то він злапав мене за волося і шарпав це тварина ане людина… мама мовчить терпить і не хоче розводитись бо така її доля а я так не хочу жити я дуже хочу втікти з дому дуже сильно хочу але боюся шо буде якшо я це зроблю боюсь шо мама і дальше буде терпіти і ше получе за то шо не дивилась за мною і мені її шкода підкажіть шо робити будласка нехочу так жити.
1 ответ

Ответы

Иванна, здравствуйте!
Вы уже вполне в том возрасте, когда пора уходить из родительского дома и строить свою жизнь.
А мама… мама строит свою. Вы не сможете за нее принимать решения. Но можете ее поддерживать по мере сил.
Для того, чтобы эти силы были, Вам самой необходимо обрести эмоциональное равновесие.
Рекомендую поработать индивидуально с выбранным психологом на эту тему.