Якщо дівчина девствиниця чи можливо що вона інфікована вілом і сіфілісо? І взагалі чи можливі захворювання ВІЛ і сіфіліс якщо ти девствиник? - вопрос №3036986

2 ответа

Ответы

Здравствуйте Миша.
Заражение данным инфекциями возможно не только половым путём но и гематогенным — грязные шприцы, переливание крови.
Добрый день.Михаил.
Все возможно, так как ВИЧ и сифилис передаются не только половым путем.