1.Геном прокаріотичної клітини зазвичай містить меншу кількість генів, ніж еукаріатичної. 2.у геном людини лише 3% ДНК містить інформацію про будову білків або РНК. Чи є поміж цих тверджень - вопрос №3253312

правильні?
2 ответа

Ответы

Диана, эксперты раздела «учеба и наука» ответят на Ваш вопрос.
Перенесите его туда
Здравствуйте!
Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Учеба и наука» - http://www.liveexpert.ru/topic/study