Яку роботу слід виконати для переміщення санок з вантажем горизонтальною ділянкою снігу на відстань 50 м якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,05? Маса санок з вантажем 100 кг сила тяги спрямована - вопрос №3254526

Яку роботу слід виконати для переміщення санок з вантажем горизонтальною ділянкою снігу на відстань 50 м якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,05? Маса санок з вантажем 100 кг сила тяги спрямована горизонтально

Ответы

Михаил Александров