Чи э смертельна небезпека,не знаю чи треба мені зараз срочно їхати в лікарню чи я панікую на рівному місці. - вопрос №3334443

Сьогодні вдень випила 10 капель Ривотрилу, як заспокійливе, а тепер весь вечір ми пиво пьєм, і я аж тепер вирішила почитати інструкцію, і там написано шо категорично не можна змішувати з алкоголем бо може бути ЗУПИНКА ДИХАННЯ, я вночі спати боюсь, прямо паніка. Я перший раз їх накапала, мені сусідка порадила. Тепер сиджу і дихання слухаю.

Ответы

Если у вас не острой или хронической дыхательной недостаточности, то от одного раза ничего страшного не произойдет. И такие серьезные препараты должен врач назначать, а не соседка.