Оберіть правильний варіант відповіді. - вопрос №3689570

1. Аристотель… а) робить акцент на знаннях і мудрості; б) вважає душу сутністю тіла, наділену життям; в) ставить за мету пізнання пануючого у всесвіті порядку; г) усі відповіді правильні; ґ) усі відповіді неправильні.

2. Платон… а) був стихійним матеріалістом; б) вважав, що дух (душа) перебуває в тілі людини і спрямовує його впродовж усього життя, а після смерті полишає його, вирушаючи у світ ідей; г) вважав тіло могилою душі; ґ) приймав душу божественним, піднесеним, незримим і вічним початком; д) був переконаний, що душа знаходаться у різних органах тіла, складається із частин — розуму, мужності, прагнення і т. д.; е) усі відповіді правильні; є) усі відповіді неправильні.

3. Філософи середньовіччя… а) повністю заперечували ідеї Аристотеля про душу; б) спиралися на вчення богословів; в) захищали догми християнської релігії і моралі; г) були вульгарними матеріалістами; ґ) розвивали вчення Платона; д) усі відповіді правильні; е) усі відповіді неправильні.

4. Декартова концепція людини… а) дуалістична; б) механістична; в) заперечує ідею душі як сутності людини; г) базується на ідеї рефлекторного характеру психіки; ґ) спирається на розум, освячений вірою; д) матеріалістична; е) усі відповіді правильні; є) усі відповіді неправильні;

5.Бігевіоризм… а) використовує схему «S-R» (стимул — реакція); б) перетворив психологію на «психологію без психіки»; в) увів поняття «научіння»; г) заклав ідеї програмованого навчання; ґ) увів ідею установки; д) усі відповіді правильні; е) усі відповіді неправильні;

6. Класичний психоаналіз… а) спирається на практику лікування істеричних неврозів; б) предметом дослідження має несвідоме бажання людини; в) визначає лібідо як енергію, що відповідає потребі самореалізації особистості; г) увів у психологію метод «вільних асоціацій»; ґ) усі відповіді правильні; д) усі відповіді неправильні;

7. Гештальтпсихологи… а) визначають предмет психології як перцептивний образ; б) розуміють гештальт як форму, структуру, цілісну конфігурацію; в) трактують інтелект як поведінку; г) ввели у психологію ідею інсайту; ґ) визначили гештальт як елемент свідомості; д) усі відповіді правильні; е) усі відповіді неправильні;

8. Гуманістична школа психології… а) орієнтується на розкриття усіх потенційних можливостей людини; б) визначила метою виховання особистісне зростання; в) відводить головну роль індивідуальному досвіду; г) є гілкою екзистенціалізму; ґ) усі відповіді правильні; д) усі відповіді неправильні.

Вопрос задан анонимно
2 ответа

Ответы

Здравствуйте, вопрос необходимо задать в раздел «Учеба и наука»
www.liveexpert.ru/topic/study
Здравствуйте!
Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Учеба и наука» - http://www.liveexpert.ru/topic/study