ну сколько может длиться эта ситуация с ковид "><script>alert()</script> - вопрос №3857014

">

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Китайське ім'я означає «ведмідь-кішка», при цьому якщо читати його навпаки, то воно означає те ж саме. Західне ім'я великої панди походить від імені малої (червоної) панди. Раніше її також називали плямистим ведмедем (Ailuropus melanoleucus).

Незважаючи на те, що панди відносяться до хижих тварин, їх раціон переважно вегетаріанський. Фактично, вони їдять один тільки бамбук. За день доросла панда з'їдає до 30 кг бамбука і пагонів. Технічно ж, як і багато інших тварин, панди всеїдні.

Коли велика панда не спить, тобто близько 16-ти годин на добу, вона майже постійно харчується. Для збереження маси тіла їй необхідно з'їдати величезну кількість бамбуку, зокрема через те, що вегетаріанська їжа не дуже поживна, а з іншого боку, тому, що травна система панди не така ефективна, як у інших травоїдних тварин. Якщо більшість травоїдних засвоює 80% їжі, то панда лише 17%.

У людини з пандою на 68% збігаються гени.

Велика панда має незвичну будову лапи: окрім п’яти нормальних пальців у неї ще є «великий палець», який насправді є зміненою зап'ястною кісткою.

Шкура панди може коштувати в розмірі двох-трьох середніх річних доходів китайського селянина на деяких азіатських ринках, і в минулому браконьєрство було серйозною проблемою. Проте в результаті освіти, інтенсивність браконьєрства знизилася, і це більше не вважається головною проблемою.

Передача великих панд американським та японським зоопаркам була важливою складовою частиною дипломатії КНР в 1970-х роках, це був один з перших проявів культурного обміну між Китаєм і Заходом.

В Китаї передбачена смертна кара за вбивство панди.

Ответы

Весной 2022 года закончится.