Якщл підключити два резистори послідовно до джерела напруги, потужність струму в ділянці кола 4 Вт . Якщо ті ж резистори підключити паралельно, то потужність струму 18 Вт. Яка буде потужність струму - вопрос №4006252

в кожному резисторі якщо їх по черзі підключати до того ж джерела струму
2 ответа

Ответы

Здравствуйте. Перенаправьте вопрос в категорию «Технологии». Вы в категории «Психология»

Здравствуйте, Таня! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
На сайте есть раздел Учеба и Наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.