Чому на вашу думку парламентський акт 1919 року не лише не поклав край індійському національному руху, а навпаки активізував його? Наскільки засади сарвадайї відповідали духу часу і особливостям Інді - вопрос №4636748

Лучший ответ по мнению автора

Парламентський акт 1919 року не зміг повністю врегулювати питання про самоврядування та національну свободу для Індії, що дало привід для подальшого активізування індійського національного руху.

Згідно з актом, Індія отримала обмежене самоврядування, проте національні лідери вважали це недостатнім та зберігали свою боротьбу за повну незалежність та свободу.

Засади сарвадайї, або «все-народного» руху, який був розвинутий в рамках індійського національного руху, відповідали духу часу та особливостям Індії. Індійці вимагали повної незалежності від британського.

 колоніального владарства та здатності самостійно вирішувати свої економічні, соціальні та політичні питання.

Сарвадайї включав різноманітні групи націоналістів, включаючи студентські, профспілкові та релігійні

 об'єднання, які об'єднались для досягнення спільної мети — повної незалежності Індії від британської влади