№1 Які події XX ст. можна класифікувати як злочини комуністичного режиму? Наведіть приклади. №2 Дайте відповіді на запитання: 1. Які основні напрями - вопрос №4686990

Які події XX ст. можна класифікувати як злочини комуністичного режиму? Наведіть приклади.
№2 Дайте відповіді на запитання: 1. Які основні напрями політики декомунізації? 2. Яка мета цієї політики? 3. Що означає декомунізація у свідомості людей? 4. Дайте власну оцінку актуальності (або неактуальності) означених заходів у нашому суспільстві. 5. Як ви особисто можете долучитися до політики декомунізації

Ответы

це з курсу iсторii, в гуглi все )