Чому Англію називають «мачуха інших народів»? - вопрос №4711792

Ответы

Термін «мачуха інших народів» відноситься до сприйняття діяльності Британської імперії в минулому, коли вона контролювала величезну територію з численними народами та культурами. У цьому контексті Англія називається «мачухою», оскільки вона володіла багатьма з цих територій і керувала ними, але не завжди дбала про благо місцевих народів, що жили на цих територіях.