How may l be stronger and faithful to JESUS CHRST - вопрос №4743971

Вопрос задан анонимно
2 ответа

Ответы

Здравствуйте, Вы направили свой вопрос в раздел Психология, на сайте есть раздел Религия, можете направить свой вопрос туда.
In order to have strong faith, people need to have a good understanding of the will of God. And for this they need to study the Bible, the Word of God.