Паралельно осі циліндра проведено площину, що перетинає його нижню основу по хорді, яку видно з центра цієї основи під кутом a. Відрізок який - вопрос №4761650

сполучає центр верхньої основи циліндра з точкою кола нижньої утворює з площиною основи кут b. знайти площу основи циліндра якщо площа перерізу дорівнює S
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Перенаправьте данный вопрос в раздел Учёба и наука — Математика.