1)Кому належить головна заслуга в перемозі нацизму у Другій світовій війні? Відповідь обгрунтувати( навести якомога більше фактів) 2)Історик Гарт писав:" Під час війни потрібно постійно пам'ятати - вопрос №4763349

про цілі, яких ви прагнете досягти після війни". Розкрийте зміст висловлювання і підтвердіть фактами з історії Другої світової
0 ответов
Вопрос закрыт

✔Олеся / Математика