Із вершини А прямокутника ABCD проведено перпендикуляр AF до площини цього прямокутника, АВ=4/3 см, BD=8 см, відстань мiж точками I i в дорівнює 2корінь13 см - вопрос №4765253

Дополнение автора от 20.05.22 22:36:39
7. Із вершини А прямокутника ABCD проведено перпендикуляр AFдо площини цього прямокутника, АВ=4корінь3 см, BD=8 см, відстаньмiж точками F i B дорівнює 2корінь13 см.1) Знайдіть відстань від точки F до сторони AD. 2) Знайдіть кут між площинами ABC i BDF.
1 ответ

Ответы

Что нужно найти? Что за точка I?