Паралельно осі циліндра проведено переріз, який зна ходиться на відстані 4 см від осі циліндра i вiдтинае вiд основ дуги по 90°. Площа перерізу - вопрос №4765288

Паралельно осі циліндра проведено переріз, який зна ходиться на відстані 4 см від осі циліндра i вiдтинае вiд основ дуги по 90°. Площа перерізу дорівнюе 48 см². Знайдіть об'ем циліндра та площу його бічної поверхні.