ВІДРЕДАГУВАТИ РЕЧЕННЯ 1. Більша половина бюджету витрачена. 2. Заняття починаються у вісім годин ранку. 3. Передбачається перевиконання плану в два з половиною разів. 4. - вопрос №4936434

За пару днів розпочнуться іспити. 5. В Україні налічується тринадцять і два десятих мільйонів господарств. 6. Зібрали всього по двадцять три центнера зернових з гектара. 7. Дирекція привітала жінок з Восьмим березням. 8. Двоє президентів підписали договір про співпрацю і дружбу між країнами. 9. Відстань у два з половиною кілометра подолали швидко. 10. Ювіляра привітали з п’ятидесятиріччям.

Ответы

1.Половина бюджету вже витрачена.2.Заняття розпочинаються о 8 годині ранку.3.Передбачається перевиконання плану в 2,5 рази.4.Іспити розпочнуться за кілька днів.5.В Україні нараховується 13,2 мільйонів господарств.6.Зібрали лише 23 центнери зернових з гектара.7.Дирекція привітала жінок з нагоди 8 Березня.8.Два президенти підписали договір про співпрацю та дружбу між країнами.9.Відстань 2,5 кілометри була подолана швидко.10.Ювіляра привітали з 50-річчям.