Через гіпотенузу АВ прямокутного трикутника АВС проведено площину a на відстані корень из 11 см від вершини С. Висота СК трикутника АВС ділить - вопрос №5071116

його гіпотенузу на відрізки 7см і 5 см, рахуючи від точки А. 1) Обчислити проекцію сторони СВ трикутника АВС на площину a. 2) Довести, що сторона АВ перпендикулярна до площини, яка містить висоту СК і перпендикуляр, проведений з точки С до площини a