Задача 2. В циліндрі паралельно його вісі проведено площину, яка перетинає його нижню основу по хорді, яку видно з центра цієї основи під кутом В. - вопрос №5082628

Відрі зок, який з'єднує центр верхньої основи циліндра з серединою хорди ни жньої основи, нахилений до площини нижньої основи під кутом ф. Знай діть площину перерізу, діагональ якого дорівнює d.