1. Запишіть всі типи гамет, якщо особина має такі генотипи: 2)Cc 6)dd B) aaBb r) PpKk - вопрос №5105926

Лучший ответ по мнению автора

Тип гамет визначається в результаті поділу клітини-попередниці на гамети під час процесу розмноження. Кожна гамета містить половину необхідної кількості хромосом. Тип гамет визначається за умови, що відбувається поділ клітини за принципом мейозу, який забезпечує випадкове розподілення генів.

Отже, для заданих генотипів можна визначити тип гамет наступним чином:

  1. Для генотипу Cc можливі наступні типи гамет: C та c.

  2. Для генотипу dd можлива лише один тип гамети: d.

  3. Для генотипу aaBb можливі чотири типи гамет: aB, Ab, ab та ab.

  4. Для генотипу PpKk можливі чотири типи гамет: PK, Pk, pK та pk.

Отже, типи гамет для заданих генотипів будуть наступні:

  1. Cc: C, c
  2. dd: d
  3. aaBb: aB, Ab, ab, ab
  4. PpKk: PK, Pk, pK, pk
Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров