Пробанд хворіє легкою формою серпоподібноклітинної анемії. Його дружина здорова. Вона має дочку з легкою формою анемії. Матір і батько пробанда страждали цією ж формою серпоподібноклітинної анемії, - вопрос №5108232

інші сібси матері та її батько здорові. У жінки пробанда є сестра, хвора на легку форму анемії, друга сестра померла від анемії. Матір і батько жінки пробанда страждали анемією, крім того відомо, що в батька було два брати і сестра з легкою формою анемії і що в сім’ї сестри батька двоє дітей померли від серпоподібноклітинної анемії. Скласти родовід. Визначити ймовірність народження дітей з тяжкою формою анемії у сім’ї дочки пробанда, якщо вона вийде заміж за такого ж чоловіка, як її батько.
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Здравствуйте! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
На сайте есть раздел Учеба и Наука
www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.