Який максимально можливий ККД двигуна, у якого Т1 = 2000 К, a t = 100 °С (як у автомобільного двигуна)? - вопрос №5108697

Лучший ответ по мнению автора

Максимально можливий ККД двигуна можна обчислити за формулою Карно:

η_max = 1 — (T_C / T_H)

де η_max — максимально можливий ККД, T_C — температура холодного резервуару, T_H — температура гарячого резервуару.

У даному випадку, температура гарячого резервуару T1 = 2000 K, а температура холодного резервуару можна вважати температурою навколишнього середовища, яка дорівнює 100 °C = 373 K.

Тоді максимально можливий ККД двигуна буде:

η_max = 1 — (T_C / T_H) = 1 — (373 K / 2000 K) ≈ 0.8125

Отже, максимально можливий ККД двигуна в даному випадку становить близько 81.25%. Проте в реальності, ККД будь-якого двигуна буде меншим за максимально можливий ККД Карно, через тертя, втрати на нагрівання, та інші енергетичні втрати, пов'язані з роботою двигуна

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Спасибо за оценку другого эксперта, при этом эксперт даже посчитать не мог правильно