1. Світло - біотичний фактор Так Ні 2. Найстійкіша ознака популяції - чисельність Так Ні 3. Біоценоз - частина екосистеми Так Ні - вопрос №5147531

4.Ярусність — вертикальна просторова структура Так Ні 5. В старих екосистемах кількість видів зростає Так Ні 6. Який відсоток речовини та енергії переходить від ланки до ланки в ланцюгах живлення 5% 10%

Лучший ответ по мнению автора

  1. Так
  2. Так
  3. Так
  4. Так
  5. Ні
  6. Зазвичай приблизно 10% енергії та речовини переходить від однієї ланки живлення до наступної. Однак, точний відсоток може варіюватися в залежності від типу екосистеми та конкретного ланцюга живлення. Отже, правильна відповідь на запитання 6 повинна бути "іноді 5%, але зазвичай близько 10%".