Маємо точки А(1; 1; -2), B(-3; 5; 1), C(-2;4;1). 1) Знайдіть координати точки, симетричної точці С відносно площини ху 2) Обчисліть відстань від точки B до площини xz (Полностью не помещается) - вопрос №5154668

3) Обчисліть довжину відрізка АВ 4) Знайдіть координати вектора 2AB — BC 5) Знайдіть косинус кута між векторами AB i BC 6) Складіть рівняння сфери з центром у точці B, яка проходить через середину відрізка AB 7) Обчисліть довжину вектора QC, якщо BQ = 3AQ. Потрібні повні розв'язання або пояснення

Лучший ответ по мнению автора

изображение из вопросаизображение из вопроса