31. Представить уравнение прямой {6x-y=0 4x+y+8z-3=0 через уравнение плоскостей,проектирующих ее на координатные плоскости xOz и yOz. - вопрос №5168609

Ответы

  • Уравнение прямой {6x — y = 0, 4x + y + 8z — 3 = 0} можна представити через уравнения плоскостей, проектирующих її на координатні площини xOz і yOz.
  • Щоб знайти проекцію прямої на площину xOz, ми можемо виключити з уравнень змінну y, оскільки вона не залежить від z. Таким чином, перше уравнення {6x — y = 0} стає просто 6x = 0, а друге уравнення {4x + y + 8z — 3 = 0} стає 4x + 8z — 3 = 0.
  • Отже, проекція прямої на площину xOz задається уравненням 6x = 0.
  • Аналогічно, щоб знайти проекцію прямої на площину yOz, ми можемо виключити з уравнень змінну x, оскільки вона не залежить від z. Таким чином, перше уравнення {6x — y = 0} стає -y = 0, а друге уравнення {4x + y + 8z — 3 = 0} стає y + 8z — 3 = 0.
  • Отже, проекція прямої на площину yOz задається уравненням -y = 0.