ABCDA1B1C1D 1 – прямоугольный параллелепипед. Найти площадь сечения AB1D1, если AB=4 см, AA1=4√2 см. и AD=2√3 см - вопрос №5168611

Ответы

  • Очень короткий ответ: 16√3 см².
  • Решение: Площа сечення AB1D1 дорівнює площі прямокутника AB1D1, оскільки сторони сечення AB1 і D1B1 паралельні і рівні.
  • Площа прямокутника обчислюється за формулою площі прямокутника S = довжина * ширина.
  • За даними, AB = 4 см і AD = 2√3 см.
  • Так як AD є висотою прямокутника AB1D1, то ширина прямокутника AB1D1 дорівнює AD.
  • Тому ширина прямокутника AB1D1 = 2√3 см.
  • Також, за даними, AA1 = 4√2 см, і вона є довжиною прямокутника AB1D1.
  • Тому довжина прямокутника AB1D1 = AA1 = 4√2 см.
  • Тепер можемо обчислити площу сечення AB1D1: S = довжина * ширина = (4√2 см) * (2√3 см) = 8√6 см².
  • Отже, площа сечення AB1D1 дорівнює 16√3 см²
Ответ: 4√17  см²