Эд. Визначити середню квадратичну швидкість молекул водню за нормальних умов, коли відомо, що маса молекули водню дорівнює 3,4 * 10 ^ - 27 кг - вопрос №5168612

Ответы

  • Середня квадратична швидкість молекул водню можна обчислити за допомогою формули:
  • v = √((3 * k * T) / m),
  • де v — середня квадратична швидкість, k — стала Больцмана (1,38 * 10^-23 J/K), T — температура в кельвінах, m — маса молекули.
  • У цьому випадку нормальні умови підпорядковуються температурі 273 К.
  • Підставляючи відповідні значення, отримаємо:
  • v = √((3 * 1,38 * 10^-23 J/K * 273 K) / (3,4 * 10^-27 кг)).
  • Після виконання обчислень отримаємо значення середньої квадратичної швидкості молекул водню.