Опромінюючи деякий метал світлом спочатку з довжиною хвилі λ1= 0,3 мкм, а потім – з λ2 = 0,6 мкм, виявили, що відповідні максимальні швидкості - вопрос №5176397

Опромінюючи деякий метал світлом спочатку з довжиною хвилі 1 = 0,3 мкм, а потім – з 2 = 0,6 мкм, виявили, що відповідні максимальні швидкості фотоелектронів відрізняються одна від одної в 2 рази. Знайти роботу виходу електрона з поверхні цього металу