Как облегчить боль в горле после курения кальяна? - вопрос №5634829

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Куріння кальяну, як і будь-яке куріння, може подразнювати дихальні шляхи і спричиняти біль у горлі.

Швидке полегшення:

  • Полоскання горла:
    • Сольовим розчином: Розчиніть 1/2 чайної ложки солі в склянці теплої води і полощіть горло кілька разів на день. Сіль допомагає зменшити запалення.
    • Відварами трав: Шавлія, ромашка, календула мають протизапальні властивості. Заваріть трав'яний чай і використовуйте його для полоскання.
  • Теплі напої: Теплий чай з лимоном і медом допоможе зволожити горло та заспокоїти слизову оболонку.
  • Льодяники для горла: Вибирайте льодяники з натуральними інгредієнтами, які мають антисептичні властивості.