Чи може виконком забезпечувати утримання... - вопрос №665833

Чи може виконком забезпечувати утримання закладів освіта, охорони здоров'я зі статей бюджету розвитку у зв'язку зі зменшенням надходжень до місцевого бюджету та відсутністю коштів на утримання закладів освіти та закладів охорони здоров'я. Як бути міському голові, коли не вистачає грошей на фінансування закладів освіти?

2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

         Юридично можна, в іншому випадку вся система освіти і охорони здоров'я завалиться. Відповідальності не настане.
Але треба підстрахуватися (знаю як) і дещо робити для поповнення бюджету.

Литва Вильнюс Advokatas Vilnius

Адвокат, судья Литовского арбитражного суда

Европейский адвокат

Europietiškas advokatas, arbitras

Advokatas Baltarusijoje (Gudijoje

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации
по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины,
рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная
консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/