Здравствуйте! Очень срочно нужна помощь... - вопрос №890288

Здравствуйте! Очень срочно нужна помощь пишу экзамен, такое задание Ініціалізувати масив М з 20 цілих випадкових чисел з довільного проміжку. Для введеного числа N показати всі різниці між A[N] та рештою елементів масиву (A[N] — A[і]). Визначити при цьому найбільшу різницю.

1 ответ

Ответы

>>та рештою елементів масиву (A[N] — A[і])

вот это не понял. Блин, ресурс же на домене ру. Чего вы на мове пишите не понятно. Я вам тогда тоже па беларуску отвечать буду