Вісь з двома дисками, що розташовані на відстані L=0,5 м один від одного, обертається з частотою n=1600 об/хв. Куля, що летить вздовж осі, пробиває обидва диски; при цьому отвір від кулі у другому дис - вопрос №1009224

Дополнение автора от 31.03.14 17:36:46

Вісь з двома дисками, що розташовані на відстані L=0,5 м один від одного, обертається з частотою n=1600 об/хв. Куля, що летить вздовж осі, пробиває обидва диски; при цьому отвір від кулі у другому диску зміщений відносно отвору в першому диску на кут b=12°. Знайти швидкість V кулі.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

условия задач полностью выложи.

А то конца условия не видно