У широкій частині горизонтально розміщеної труби нафта тече із швидкістю u1 =2 м/с. Визначити швидкість u2 нафти у вузькій частині труби, якщо різниця Dp тиску в її широкій і вузькій частинах дорівнює 6,65 кПа. - вопрос №1020404

Нужна помощь.Завтра сдавать.Знаю, что нужно пользоваться Формулой Торричелли или Законом Бернулли, но не могу понять как именно.