Людина стоїть на лаві, яка може обертатися навколо вертикальної осі, та тримає в руках стержень, який розташований вздовж осі обертання. На кінці... - вопрос №1025036

стрижня знаходиться колесо, яке обертається з частотою 10 об/с. Лава з людиною спочатку нерухома. З якою кутовою швидкістю почне обертатися лава, якщо людина поверне стрижень з колесом на 180°? Сумарний момент інерції лави з людиною 6 кг•м2, радіус колеса 20 см. Маса колеса 3 кг рівномірно розподілена по ободу

Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров