Написати електрону формулу елементу з атомним номером 15. Вказати: а) сумарне число електронів у атомі; б) число електронів н зовнішньому енергетичному рівні; в) число не спарованих електронів. - вопрос №1183575

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

порядковый номер 15, т. е. атом содержит 15 электронов и его электронная формула имеет вид:1s22s22p63s23p3, это фосфор

а) 15; б) 5; в) 3