Добрий вечір! В мене питання? Чому мені 26, а заміж я вийти не можу? + в бізнесі доходів ніяких немає, фінанси не затримуються дома, як я бїх не стримувала??? Я в повному відчаї, Що робити скажіть будь ласка! Дякую... - вопрос №1375869

Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Здравствуйте.
У Вас чётко идёт по энергетике, что тонкий план неправильно строится.
У Вас несоответствие по уровням.
Нужно выбирать по одному вопросу и чётко прорабатывать глубинно.
Йога, Медитации, др. практики — лишь в помощь.
Всех благ.