Решение задач - вопрос №152571

помогите решить задачу.радиус основ хізаного конуса (R больше r)а твірна утворює з площиною основи кут 45 крадусов.знайдіть площу бічної поверхні зрізаного конуса.((

Ответы

Площа бічній поверхні конуса

S=пl(R+r),

де l — довжина утворюючої конуса. Якщо виконати плоске перетин конуса через його вісь, то в перерізі виявиться равнобедренная трапеція з бічною стороною

l=(R-r)/sqrt(2).

Тоді

S=п(R^2-r^2)/sqrt(2).