Декларується товар,що ввозиться на митну територiю України–вино.Митна вартiсть товару – 4500 євро Ставка ПДВ–20%.Розмiр ввiзної митної пошлiни складає – 2644 євро.Розмiр акцизу 2093 євро.Визначити ПДВ - вопрос №1661518

2 ответа

Ответы

<span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif;">Исходя из формулы, базой для налогообложением НДС является сумма таможенной стоимости, таможенной пошлины и акциза.  <br Вот формула: Спдв = (В + М + Са) х П,  де  Спдв — сума податку на додану вартість,</span><span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif;">В — митна вартість, М — мито, Са — сума  акцизного  збору, </span>П — ставка податку на додану вартість. Получится НДС =(4500+2644+2093)*0,2 =1847,4 евро. <br Теперь это переводится по курсу Нацбанка на данную дату и оплачивается в гривнах.

Исходя из формулы, базой для налогообложением НДС является сумма таможенной стоимости, таможенной пошлины и акциза.

Вот формула: Спдв = (В + М + Са) х П,

де  Спдв — сума податку на додану вартість, В — митна вартість, М — мито, Са — сума  акцизного  збору, П — ставка податку на додану вартість.

 Получится НДС =(4500+2644+2093)*0,2 =1847,4 евро.

Теперь это переводится по курсу Нацбанка на данную дату и оплачивается в гривнах.

Михаил Александров