3. Знайти усі трійки чисел (x; y; z) для яких виконується рівність: Подпись отсутствует 6. Числа а і b задовольняють рівність. Знайдіть всі - вопрос №2200089

можливі значення виразу. Подпись отсутствует 7. Подпись отсутствует Мой ответ 9. Подпись отсутствует Мой ответ 10. Подпись отсутствует 12. З пунктів А і В назустріч один одному одночасно вирушили два туристи. При зустрічі з’ясувалось, що турист, який вийшов з пункту А, пройшов на 6 км більше, ніж другий. Продовживши рух з такими самими швидкостями, перший турист прийшов у пункт В через 2 год. після зустрічі, а другий турист – у пункт А через 4,5 год. Яка відстань між пунктами А і В?

Ответы

Вы пробовали прочитать задачу? Тут явно что-то напутано. Какие то подписи…

Михаил Александров