помогите решить задачу - вопрос №254501

відомо, що летюча риба, коли рятується від хижаків, злітає на висоту 10 метрів і здійснює по інерції політ на відстань у 30 метрів.Якщо припустити, що тоивалість польоту риби 2 секунди, якою буде горизонтальна швидкість риби у мить, коли вона торкнеться води? Вертикальна швидкість? Чому дорівнює час підйому і падіння риби?

Ответы

рух тіла кинутого під кутом до горизонту) сложноватая задача) такую я сделаю только за вознаграждение

Михаил Александров