Мені приснилася померла мати вона була закопана у могилі але мій хлопець її викопав з могили вона була лежала в гробу і була накрита білою простинею обличча її я не бачила потім простиня відкриласяі - вопрос №2848397

стало видно її обличча. Вона починає щось говорити але що я не чую. Потім я бачу пусту могилу в неї падає моя маленька донька я її хватаю за одяг і не даю впасти. Що це може означати підскажіть будласка
0 ответов
Вопрос закрыт

Натали