Французская Республика

Ребята помогите пожалуйста очень прошуу!!!,нужно это сделать 1. Розробіть текст рекламного звернення для туристичної фірми, яка представляє на - вопрос №2858253

1. Розробіть текст рекламного звернення для туристичної фірми, яка представляє на ринок турподукт-новинку. 2. Розробіть блок газетної реклами для туристичної фірми, яка представляє на ринок новий турподукт. 3. Розробіть текст журнальної реклами для туристичної фірми, яка є відомою на ринку. 4. Сформуйте текст радіореклами для туристичної фірми, яка виходить на ринок. 5. Складіть програму рекламної кампанії туристичної фірми у мережі Інтернет. 6. Складіть програму заходів туристичної фірми по роботі з громадськістю.

Ответы

Это целая «научная» работа. Бесплатно Вам тут никто этот бизнес не распишет.