1.Складіть структурні формули ізомерів сполуки складу С7Н16,головний ланцюг яких містить 5 атомів карбону. Складіть структурну формулу молекули вуглеводню у якого атом Карбону сполучений із чотирма - вопрос №2994315

групами СН3.Запишіть структурні формули його ізомерів.
3.

Складіть структурні формули молекул алканів, у яких відносна молекулярна маса на 70 більша, ніж відносна молекулярна маса метану

Ответы

Михаил Александров