Доброго дня. В мене таке питання, влітку 2018 року я закінчила технікум, вчилась я на бюджетному та отримувала стипендію. Коли вручали диплом в технікумі сказали, щоб не повертати кошти занавчання, - вопрос №3184871

шукати роботу або поступати в вуз на денне. Я поступила в інститут, і в технікум віднесла довідку про те, що навчаюсь в інституті. Але в інституті мені занижають оцінки, мабуть хочуть грошей. Я думаю покинути інститут та влаштуватись на роботу, але боюсь що на мене технікум подасть в суд або з зарплатні суд буде вираховувати кошти за навчання. Чи можу я як інвалід 3 групи не повертати кошти за навчання і як мені вчинити в цій ситуації? Якщо я не заключала договір з технікумом, чи маю я право не повертати державі кошти за навчання? І ще по закінченню технікумі начальника по практиці, сказала написати мені заяву що якщо я не працюватиму на роботі, там мені її запропонували після технікуму, то маю сама працевлаштуватись, скажіть через це я матиму проблеми?
1 ответ

Ответы

Вам нужно задать данный вопрос в разделе юриспруденции, и задавать вопросы специалистам знакомым с законодательством вашей страны